Teenused - Beauty Passion
210
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-210,theme-bodega,bodega-core-1.0.1,woocommerce-no-js,,select-theme-ver-3.4,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-45876
 

Teenused

püsimeigi protseduurid, millest oled unistanud.

Armastusega, Beauty Passion

SINU KAUNIM, LIHTSAM JA MUGAVAM ELU

Pakume teile parimaid teenuseid ning meeldivat enesetunnet. Salongis töötavad oma ala professionaalid, kes teevad oma tööd kirglikult ja Sinu ilu heaks. Aeg on oluline ja meie salongist leiad alati endale kiirelt sobiva aja ning kõik iluhoolitsused, mida just sinu süda ihkab.

Kulmud

Püsimeik kulmudele on kauapüsiv meik, mille abil saab luua või täita kulmujoont, kulmude puhul on võimalik korrigeerida nende kuju, värvi ning tihedust ja seda teie soovitud tehnikas ja värvitoonis (karvtehnika, hajutatud tehnika, Ombre, puudertehnika vms segatehnika).

Loe lisa
Silmalainer

Silmalaineri protseduur võimaldab teha silmad väljendusrikkamaks ning ilmekamaks.

Loe lisa
Huuled

Huulte püsimeik sobib ideaalselt neile, kellel on ebasümmeetrilised huuled või puudub huultel pigment. Huulte täitmine kogu ulatuses võimaldab rõhutada huuli.

Loe lisa
Terve näo püsimeik

 Terve näo püsimeik sisaldab nelja piirkonda – kliendi soovitud tehnikas kulmud, silmalainer ning huuled ja soovi korral ka dekoratiivset sünnimärki.

Loe lisa
Naturaalne juuste imiteerimine

Naturaalne juuste imiteerimine sobib nii naistele kui ka meestele, kellel esineb juuste hõrenemist või puuduvad juuksed täielikult, protseduuridel võtame alati arvesse kliendi individuaalsust ja soove.

Loe lisa
Ilutäpp/ sünnimärk

Sünnimärgid näopiirkonnas on olnud läbi aegade sensuaalsuse sümboliks, lisades glamuuri ja flirtivat looki.

Loe lisa
3D areola/ rinnanibu

Võimalik luua mikropigmenteerimise abil uus ja loomulik 3D areola.

Loe lisa
Püsimeigi korrektsioonid

Püsimeigi korrektsioon jaguneb kaheks  – korrektsioon värskele tööle ehk kuni 15 minutine parandustöö, mis läheb garantiitöö alla ning on kliendi jaoks tasuta või hooldus hinnakirja alusel.

Loe lisa
Hooldus

Olemasoleva püsimeigi ületegemine. Hoolduse alla kuulub püsimeigi uuendus, mis on tehtud 6 kuud kuni 4 aastat peale esmast külastust.

Loe lisa
Püsimeigi eemaldamine

Püsimeigi eemaldamine on tehtud püsimeigi mahavõtmine, tavaliselt õnnestub see peaaegu täielikult.

Loe lisa

Juhised

ETTEVALMISTUSED PÜSIMEIGI PROTSEDUURILE TULLES

 • null

  Tule positiivse meeleoluga ja mõtle välja milline võiks jääda sinu püsimeik (kas pigem loomulik või silmapaistvam, millise tehnikaga, kas hajutusega kulmud või hajutuseta jne)

 • null

  Ära värvi keemiselt kulme 2 nädalat enne püsimeigi protseduurile tulekut. Kulme võid kitkuda harjumuspäraselt.

 • null

  Kui sa oled läätsekandja (silmalainer), palun kanna prille 7 päeva läätsede asemel.

 • null

  Silmalaineri protseduurile tulles, ei tohi olla ripsmepikendusi.

 • null

  Huule püsimeiki tulles ja kui sul on vahetevahel ohatis või külmavill huultel, siis peaksid küsima apteegist 5 päeva enne protseduurile tulekut Valtrex tablette või Atsiklovir ohatist pärssivaid tablette.

Sinu ilu heaks

PÜSIMEIGI PROTSEDUURI LÄBIVIIMINE

 • null

  1-5 päeva on püsimeik natukene tumedam, esimestel päevadel võib esineda kerge paistetus ja punetus, eriti silmalaineri ja huule püsimeigi korral. Seega oleks hea, et kliendil ei oleks tähtsaid üritusi mõned päevad peale püsimeigi tegemist.

 • null

  Iga klient saab vajaliku aja, et püsimeigi protseduur saaks rahulikult ja kiirustamata läbi viidud.

 • null

  Viime läbi konsultatsiooni ja selgitame välja kliendi soovid ja ootused, valime koos sobiva värvi kliendi nahka ja juuksetooni arvestades.

 • null

  Joonistame spetsiaalse pliiatsiga visandi, arvestades kliendi näo parameetreid. Visand tuleb millimeetrise täpsusega ja identne teise kulmu, lainerijoone või huuleäärega, kui klient ei soovi teisiti.

 • null

  Klient saab alati kaasa rääkida kuju joonistamisel, arvestame tema soovidega.

 • null

  Kui meister ja klient on mõlemad rahul, siis alustame protseduuriga.

Sinu ilu heaks

JÄRELHOOLDUS

 • null

  Spetsiaalse järelhooldus kreemi saab salongi poolt kaasa tasuta. Kreemi on soovitatav kasutada tatoveeritud piirkonnas 5-7 päeva.

 • null

  Esimestel päevadel võib esineda kerge paistetus ja punetus, eriti silmalaineri ja huule püsimeigi korral. Püsimeik on 1-5 päeva 30-40% tumedam, hiljem hakkab nahk kergelt ja loomulikult maha kooruma. Palun ära hakka naha tükke ise ära tõmbama ega kakkuma!

 • null

  Kosmeetika (makeup) kasutamine tatoveeritud piirkonnas ei ole soovitatav, see võib tekitada bakteriaalseid infektsioone.

 • null

  Vältida tuleks sauna, päikest, solaariumit ja ujumist (pea vee all) 10-14 päeva, keemilisi koorimisi kuni 2 nädalat ja alkoholi joomist kuni nädal aega.

 • null

  Spordi tegemine 3. päeval on lubatud.

 • null

  Vältida vee sattumist täielikult protseduuri piirkonnale 24h, edaspidi on vee vältimine kuni 4. päevani soovitatav.