Privaatsusteave - Beauty Passion
42984
privacy-policy,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-42984,theme-bodega,bodega-core-1.0.1,woocommerce-no-js,,select-theme-ver-3.2,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Privaatsusteave

PRIVAATSUSTEAVE

Käesolev dokument kirjeldab ettevõtte praktikat, mis puudutab isikuandmete töötlemist alates andmete kogumisest, kasutamisest kuni kustutamiseni.

ANDMETE KOGUMINE JA KASUTAMINE

Beauty Passion OÜ poolt kogutavad isikuandmed on andmed, mis on vajalikud andmesubjekti ehk kliendi enda poolt valitud teenuste broneerimiseks. Broneeringute täitmisel kogutavateks andmeteks on ees- ja perenimi, elektronposti aadress, telefoninumber. Isikuandmeid ei edastata kolmandatele isikutele sh otseturustust pakkuvatele ettevõtetele, v.a. seadusest antud õigust omavatele organisatsioonidele (kohtud, prokuratuur, politsei jne). Samuti ei kasuta me teie isikuandmeid mitteeesmärgipäraselt.

PAKKUMISTE JA UUDISKIRJADE SAATMINE

Pakkumiste edastamisel kogutavad isikuandmed on: ees- ja perekonnanimi, elektronposti aadress. Juhul kui osalete meie poolt korraldavates loosimistes, töötleme järgmisi (isiku)andmeid: ees-ja perekonnanimi, elektronposti aadress ning võidu kättesaamisel kas elektronposti aadress või telefoninumber.

ANDMETE SÄILITAMINE

1. Teie kohta kogutud andmeid hoitakse ajavahemikul, mil kehtib seaduses sätestatud andmete säilitamise kohustus ja nõuete esitamise aegumistähtaeg, misjärel digitaalsed isikuandmed kustutatakse. Andmeid hoitakse ühes andmebaasis, mida administreerivad töötajad.

 

2. Kaitsmaks Teie isikuandmeid, kasutame füüsilisi, tehnilisi ja administratiivseid kaitsemeetmeid. Meie internetivõrk on kaitstud tulemüüri ja sissetungimist avastava tarkvaraga. Teie isikuandmetele ligipääs on piiratud vaid nende töötajatega, kes vajavad sellist informatsiooni Teile kokkulepitud teenuse osutamiseks või muul seaduslikul alusel.

Beauty Passion OÜ
reg nr: 12193777
AADRESS
Mardi 6 10113
Tallinn, Eesti
TELEFON/ BRONEERI