juuste imiteerimine - Beauty Passion
41235
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-41235,theme-bodega,bodega-core-1.0.1,woocommerce-no-js,,select-theme-ver-3.4,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-45876
 

juuste imiteerimine

JUUSTE IMITEERIMINE

Naturaalsete juuste imiteerimine sobib nii naistele, kui ka meestele, kellel esineb juuste hõrenemist või puuduvad juuksed täielikult. Protseduuri käigus mikropigmenteerib spetsialist võimalikult realistlikult, kliendi enda juustele sarnanevaid juuksekarvu sinna kus need puuduvad, et luua täidlaste ja paksude juuste efekt.

 

Peamiselt kasutatakse punkti- või karvatehnikat. Juuste simulatsioon on ideaalne alternatiiv ilukirurgiale ja juuste siirdamisele. Protseduur sobib hästi nii pea armide peitmiseks kui ka alopeetsiat põdevatele (karvakasvu puudumine) inimestele. Selle püsivusaeg on enamasti 3-5 aastat. Protseduur on suhteliselt valutu tänu erinevatele tuimestitele. Protseduuri järgselt saab klient kaasa vajaliku hoolduskreemi ja juhised, mida tuleb järgida kuni piirkonna paranemiseni. Arvestada tuleks sellega, et ujumine, päikese võtmine ja saunatamine on vastunäidustatud vähemalt 2. nädalaks.