huuled - Beauty Passion
41208
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-41208,theme-bodega,bodega-core-1.0.1,woocommerce-no-js,,select-theme-ver-3.4,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-45876
 

huuled

HUULED

Huulte püsimeik sobib ideaalselt neile, kellel on ebasümmeetrilised huuled või puudub huultel pigment. Kosmeetilise tätoveerimisega on võimalik muuta huuled lopsakamaks ja täidlasemaks, samuti intensiivistada naturaalset huulevärvi erksamaks ja silmapaistvamaks. Peale püsiva huulemeigi tegemist võib ära unustada huulepliiatsi ja huulepulga, piisab vaid huultele läike või palsami kandmisest. Enam ei pea muretsema et huulepulk huultel laiali läheks. Selgepiirilised kauni värviga huuled muudavad Sinu näo ilmekamaks ja kaunistavad Sinu välimust.

 

Huulte püsimeigi puhul saab kasutada mitmeid erinevaid tehnikaid ja viise huulekuju rõhutamiseks ja muutmiseks. Kasutades erinevaid toone, on võimalik rõhutada kliendi personaalsust. Spetsialisti ülesandeks on huule püsimeigi kujundamine vastavalt kliendi näo parameetritele. Liiga suurte huulte puhul, ei tohiks kasutada suurendamise efekti, sest siis muutuksid huuled näoga ebaproportsionaalseks. Väikeste ja kitsate huulte puhul võib vastupidiselt huulte suuremaks ja lopsakamaks muutmine mõjuda atraktiivselt. Püsiva huulemeigiga on võimalik ka allavajunud huulenurki visuaalselt tõsta.

Erinevad tehnikad

 • Huulekontuur

  Kõige loomulikuma tulemuse annab huulekontuuri tegemine. Enamasti tehakse huulekontuur heleda, oma huule värviga sarnase tooniga, et vältida ”võru” tekkimist huulte ümber.

 • Kontuur hajutusega

  Huulekontuur hajutusega võimaldab valida natukene tumedamaid ja erksamaid toone, hajutamisel sulandub kontuur oma huule värviga.

 • 3D huuled

  3D huulte püsimeigi puhul on võimalik huuli visuaalselt lopsakamaks ja täidlasemaks muuta, kasutades erineva tumedusega värvitoone ja/või joonistades kontuuri kuni 2mm oma huulepiirist kaugemale. Erineva  tumedusega värvitoonide kasutamine võimaldab rõhutada erinevaid jooni ja tahke.

 • Akvarelltehnika

  Akvarelltehnika puhul puuduvad konkreetsed kontuurid ja kasutatakse kerget hajutustehnikat. Sobib neile, kes soovivad läbikumavat ja loomulikku tulemust.

 • Üleni värviga kaetud

  Justkui oleks huulepulk peal. Selle tehnika puhul kasutatakse selgepiirilisi kontuure ja enamasti ühte värvitooni, millega kaetakse kogu huulepind.