Koolitused - Beauty Passion
43014
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-43014,,select-theme-ver-2.7,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Koolitused

Püsimeik –

KVALITEETNE, MUGAV, KAUAPÜSIV

PÜSIMEIGI BAASKOOLITUS ALGAJATELE

ÕPPEKAVA

Õppemaht: 3 päevane või 5 päevane püsimeigi baaskoolitus (3 päevane baaskoolitus: kogumaht 35 AK ja auditoorse töö maht 30 AK õppetundi ning 5 päevane baaskoolitus: kogumaht 55 AK ja auditoorse töö maht 50 AK õppetundi)

 

Õppekava rühm: Isikuteenindus, juuksuritöö – ja iluteenindus

 

Õpiväljundid ja läbimise eeldus: püsimeigi protseduuride tegemine, läbides koolituse tehnik oskab kasutada püsimeigi masinat, teha püsimeigi protseduure sh kulmud, huuled, silmalainer. Koolituse ja eksami läbides on õpilane võimeline iseseisvalt teostama püsimeigi protseduure, teab nahaehituset, hügieeninõuetest, vajalikest toodetest ja protseduurinõuetest.

 

Koht: Mardi 6, Tallinn, (Beauty Passion Ilusalong)

 

Beauty Passion ilusalong (Permanent Makeup and Beauty OÜ reg nr 14520789) on kvalifitseeritud Eesti Töötukassa koolituskaardi partneriks: http://www.tootukassa.ee/content/teenused/mis-koolituskaart

Järgmised koolitused Tallinnas

03.02-28.02 algusega 10:00 (3 vaba kohta)

02.03-31.03 algusega 10:00 (3 vaba kohta)

01.04-30.04 algusega 10:00 (3 vaba kohta)

 

Juhendaja hindab õpilase oskusi ja eksami tulemusi, iseseisvat praktilist tööd hindab juhendaja töid kõrvalt juhendades ja jälgides.

 

Programm koosneb:

   • Teoreetiline osa kestvus: teooria (15 AK õppetundi + jooksvalt kogu koolituse käigus)

    • Sissejuhatus ja teooria

    • Põhimõisted

    • Mikropigmentatsiooni teooria

    • Protseduuri hügieen ja meigi iseärasused

    • Kliendi konsulteerimine ja protseduurieelne ettevalmistus

    • Töökäik

    • Tooted

    • Hügieen, tervise ohutus- ja kaitse

    • Esmaabi

   

    • Praktilise töö kestvus: praktika (20 AK õppetundi)

     • Praktiline töö mattidel ja modellidega (kulmud, silmad, huuled)

     • Keeruliste momentide hindamine ja analüüs

     • Analüüs

     • Küsimused/vastused

     • Kokkuvõtete tegemine

   

  Läbitavad teemad:

  Tutvustame erinevaid tehnikaid ja võimalusi – naha sruktuur – naha värv – naha patoloogia – võimalikud reaktsioonid – herpes ja haigused – kinnikasvamise kestus – kinnikasvamise rikkumine ja tagajärjed – püsimeigi tehnoloogia (joon spiraal, sikk/sakk) – punkt (kulmud, silmad, huuled) – õige meetodi valikud – põhjused ja tagajärjed püsimeigis – kõige sagedasemad vead ja nende likvideerimine – nakkused ja nende tekitajad – töökoht – aparaadid – nõelad ja konfiguratsioon – pigmendid ja värvained – naha pigmentide taju – värvide õpetus (koloristika) – värvi valik – kliendi nõustamise eeskirjad – töö metoodika – pinge taluvus – naha pigmendi tutvustus – joonistus tehnika, jne. – püsimeigi eemaldamine (alus) – vigade korral, nõuanded- kokkulepe kliendiga, järelhooldus.

   

  Eelnev kogemus: Ei ole vajalik

Maksumus

Hinnas sisalduvad kõik koolituse käigus olevad vajalikud töömaterjalid.
Koolitus toimub koolitaja püsimeigi aparaadiga.
Õpilane saab kaasa koduseks õppimiseks mahuka teoreetilise õppematerjali.

 

NB! Püsimeigi masin tuleb õpilasel peale koolitust ise soetada!
(juhendame ja abistame erinevate võimalustega)

 

1500€ (3 päevane baaskoolitus komplektita)

2700€ (3 päevane baaskoolitus + stardipakett)

2500€ (5 päevane baaskoolitus komplektita)

3700€ (5 päevane baaskoolitus + stardikomplekt)

 

 

Õppetasu tagastamise tingimused ja kord: 14 päeva enne koolituse algust tuleb tasuda koolituse arve, peale mida väljastame koduseks õppimiseks teooria materjalid.

Koolitusest loobumisel ilma mõjuva põhjenduseta on koolitataval õigus koolitusest loobuda allpool toodud tingimustel:

 1. Baaskoolitustest loobumisel teavitades sellest ette vähemalt 7 tööpäeva, kaotades 50% koolituse kogumaksumusest.

 2. Täiendkoolitusest loobumisel teavitades sellest ette vähemalt 48 h, kaotades trahvina 50% koolituse kogumaksumusest.

 3. Koolitatava mitte ilmumisel koolitusele kokkulepitud ajal, koolitustasu tagastamisele ei kuulu.

 4. Kui koolitus anuleeritakse mõjuva põhjusega, on koolitataval õigus sissemakstud summa tagasi saada.

 5. Mõjuvaks põhjuseks loetakse: koolitatava või temale lähedase inimese (elukaaslase, abikaasa, vanemate, lapse) haigestumist, surma või sattumist õnnetusjuhtumisse, tulekahju, suur varaline kahju.

 6. Koolitatav on kohustatud koheselt informeerima koolitajat mõjuva takistuse ilmnemisest ja esitama juhtunu kohta kirjaliku tõendi (arstilt tõendi, mis keelab reisile minemast, politseilt teate,jms.).

 

Töötukassa poolt tulnud õpilase eest tasub arve Töötukassa 30 päeva jooksul pärast koolituse läbimist. Koolitatava otsus koolitus pooleli jätta enne koolituse lõpetamist ei vabasta koolitatavat koolitusmaksumuse tasumise kohustusest.

 

Stardipakett sisaldab kõike vajalikku püsimeigi protseduuridega iseseisvalt alustamiseks:

1. Püsimeigi aparaat Purebeau Virgin

2. 20 tk nõelad

3. Pigmente 8 tk

4. 20 tk otsikud

6. Mõõteriistad

8. Õppematt, harjutusmatt

KOOLITAJAD

Catlin Raidvee

diplomeeritud rahvusvaheline koolitaja

 

Catlin on tegelenud püsimeigiga alates 2011 aastast. Aastal 2017 võitis ta maailmameistri võistlustel WorldWide Eyebrow Festivalil Hollandis teise koha, aastal 2017 võitis ta Eesti meistrivõistlustel kulmudes esimese koha ning aastal 2018 võitis Catlin rahvusvahelistel võistlustel Eestis karika töökeskkonna puhtuse eest ja ,,Kõige ilusamad huuled´´ tiitli! Catlin on osalenud püsimeigi rahvusvahelistel võistlustel žüriina. Catlin võitis 2019 kevadel Poolas PMU Gold konverentsil Master kategoorias kulmud puudertehnikas III koha. Catlin osales 2019 kevadel ka Worldwide Eyebrow Festivalil Hollandis züriina, esitledes live demona oma tehnikat.

 

 

Kairit Luuk

diplomeeritud koolitaja

 

Kairit on aktiivselt tegelenud püsimeigiga juba 4 aastat ning armastab oma töös üle kõige täpsust ja korrektsust. Kairiti juurde on võimalik tulla kulmude, silmalaineri, huulte kui ka terve näo püsimeiki ning lisaks teeb Kairit ka juuste imiteerimise protseduuri. Kairit võitis 2019 kevadel Helsingis Ultimate Lash & Brow International Championshipil teise koha.

 

 

Mariliis Johanna Kattel

diplomeeritud koolitaja

 

Mariliis on püsimeiki teinud juba ligi 5 aastat ning läbinud selle aja jooksul suure hulga erinevaid koolitusi. Oma töös armastab ta kõige enam seda, et saab rõhutada naise loomulikku ilu, arvestades kõiki tema näo iseärasusi. Ta on oma töös väga loominguline ning naudib seda täiel rinnal, sest tema võimuses on teha naisi ilusamaks – varjata väikeseid puudusi ja rõhutada väärtusi. Mariliis võitis 2019 kevadel Helsingis Ultimate Lash & Brow International Championshipil kolmanda koha ning ,,The Best Eyebrow Shape´´ eriauhinna.

Üldine

Õpilased võetakse koolitusele vastu, kui nad vastavad kõikidele kriteeriumitele

• Kõik soovijad peavad olema vähemalt 16-aastased ja võimelised tasuma koolituse eest enne koolituse algust.

• Permanent Makeup and Beauty OÜ (edaspidi Kool) jätab endale õiguse teha muudatusi koolituste graafikus, muuta koolituste kuupäeva või kellaaega, kursuse sisu ja tasu!

• Enne koolitusele registreerimist valib õpilane sobiliku koolitusaja ja registreerudes kindlale koolitusele peab õpilane pidama kinni ja arvestma koolituse graafikuga, ümber registreerumine on lubatud kui koolituseni on aega rohkem kui 1 kuu.

• Kool jätab endale õiguse teha lõplik otsus õpilase ümber registreerimise kohta lähtudes vabade kohtade olemasolust teisel koolitusel. Kui selline võimalus õpilasele antakse, siis õpilane tasub ümberregistreerimise tasu, mis on 10% koolituse kogusummast.

• Kooli tuleks teavitada esimesel võimalusel õpilase võimalikest meditsiinilistest seisunditest/haigestumistest.

• Haigestumisel või mõnel muul põhjusel koolitusest puudumisel tuleb võimalikult varakult teada anda. Puudumiste korral järeltegemise võimalus puudub. Koolil on õigus tunnistust mitte väljastada, kui puudutud on 30% tundide arvust.

 

Tasud ja toetused:

• Registreerimise tasud ei kuulu tagastamisele. Kool ei tagasta tasutud koolitustasu koolitusele tulemata jätmisel, ükskõik mis põhjusel see ka ei oleks. Kool ei võta enda peale vastutust nende eest, kes on teinud registreerimistasu, kuid ei ole võimeline maksma välja koolituse lõppsummat. Kui Kool ei saa koolituse eest täielikku summat enne koolituse algust, siis registreerimistasu ja broneeritud koht annulleerub ning registreerija ei ole lubatud koolitusele.

• Kui õpilane ei ole võimeline osalema kinnitatud koolitusel või lõpetama koolitust, siis tagasimakseid samuti ei toimu!

 • Õppetasus tagastamine toimub vaid juhul, kui õpilane on raskelt haigestunud ja ei saa arstitõendi alusel koolitusest osa võtta, isegi juhul kui ta lisataks järgmisesse toiumuvasse koolitusgruppi.

• Kui õpilasel on koolitustasu makstud ja ta tühistab oma broneeringu 1 kuu enne koolituse algust, tagastab Kool koolituse maksumuse 50% ulatuses, kui õpilane tühistab oma broneeringu 2 nädalat enne koolituse algust või veel hiljem koolitustasu ei tagastata!

• Õpilastel on võimalik taotleda finantseerimist Eesti Töötukassa poolt, vastavalt nende tingimustele.

 

Kodukord:

• Õpilastelt on oodatud professionaalset käitumist. Häiriva või kaasõpilasi segava käitumise korral on Koolil õigus eemaldada õpilane tunnist.

• Tulenevalt autoriõiguste seadusest ei ole lubatud kasutada koolitusel videokaameraid või muid helisalvestavaid seadmeid. Samuti ei ole lubatud paljundada ja levitada koolitusel väljastatud materjale. Lubatud on pildistada ainult õpilaste töid.

• Õpilased peavad pidama kinni ettenähtud töögraafikust, algusaegadest ja ka lõpetama oma tööd ettenähtud ajaks. Koolitus algab ettevalmistusest ja lõppeb asjade korrastamisega.

• Koolitus algab ettenähtud ajal koolitusgraafiku järgi, sõltumata sellest kas kõik õpilased on kohal või mitte. Hilinemistest tuleb samuti ette teatada enne koolituse algust. Kui õpilane jääb õpetusest ilma oma hilinemise, haigestumise või muul põhjusel puudumise tõttu, ei vastuta Kool puudutud teema õpetamise eest.

• Koolituselt võimalikud puudumised tuleb aegsasti enne registreerimist läbi rääkida ja nõustada. Puudumised ei ole soovitatavad koolituse intensiivse õppevormi tõttu.

 

Vara kahjustamine või rikkumine:

• Õpilane on kohustatud käituma hoolikalt Kooli poolt antud töövahenditega.

• Kui õpilane rikub või kahjustab Kooli vara või varustust, peab õpilane vastutama selle eest ja korvama kahju. Töövahendite kuritarvitamine ei ole vastuvõetav!

• Kool ei vastuta õpilaste isiklike asjade eest, nii oma kui ka Kooli asjadega peavad olema õpilased tähelepanelikud ja hoolikad.

• Käesolevad reeglid kehtivad Permanent Makeup and Beauty OÜ õpilastele. Reeglite muutmise õigus on ainult Permanent Makeup and Beauty OÜ esindajatel.

• Permanent Makeup and Beauty OÜ poolt seatud kriteeriumid ja reeglid peavad olema täidetud ning kui õpilane ei järgi Kooli reegleid, on Koolil õigus keelduda tunnistuse väljaandmisest, maksete tagasimaksmisest või ümber registreerimisest.

 

Õppe korraldamise kord

1. Koolitusinfo avaldatakse kodulehel vastavas koolituste vahelehes.

2. Kõik koolitusega seotud muudatused avaldatakse samuti kodulehel vastavas koolituste vahelehes.

3. Koolituse täpne ajakava saadetakse kõigile osalejatele ka personaalselt.

4. Koolitustele registreerimine toimub üldjuhul emaili teel info@beautypassion.ee või telefoni teel 53823552 või Töötukassa  registreerimisvormi kaudu (vastav osakond ning spetsialist).

5. Koolituskeskus annab endast parima, et luua võimalikult toetav ja õppimist soodustav keskkond.

7. Koolituskeskus hindab ja arendab pidevalt enda toimemehhanisme, et tagada ja tõsta pidevalt õppekvaliteeti.

8. Õppetöö korraldamisel püüame alati lähtuda kliendi vajadustest.

 

Õppekeskkonna kvaliteedi tagamise kord 

1. Koolituskeskus korraldab koolitusi õpperuumides, mis vastavad töötervishoiu ja tööohutuse seaduses sätestatud töötervishoiu ja –ohutuse nõuetele.

2. Koolitusruumid on varustatud tänapäevaste tehniliste vahenditega ning koolitusruumi sisustus on sobilik täiskasvanu õppe läbiviimiseks ning paindlik ümberpaigutamiseks, et kasutada erinevaid õppemeetodeid.

3. Õppematerjalid jaotatakse e-kirja teel, kui ka vajadusel paberkandjal.

4. Õppematerjalid ja –vahendid on koostatud ja/või nende kasutamine toimub kooskõlas autoriõiguse seadusega ning ei riku autori isiklikke ega varalisi õigusi.

5. Koolituskeskus tagab vajaliku kvalifikatsiooniga õppejõu olemasolu õppetöö läbiviimiseks, välja arvatud force majeure asjaoludel.

 

Õppekavade kvaliteedi tagamise kord

1. Õppekavad avalikustatakse Permanent Makeup and Beauty OÜ kodulehel.

2. Õppekavade koostamisel lähtutakse täiskasvanute koolituse seadusest, täienduskoolituse standardist ning Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt heaks kiidetud juhendmaterjalidest.

3. Õppekava on täienduskoolituse alusdokument.

4.    Kvaliteeti hinnatakse koolituse järgselt suulise ja kirjaliku/elektroonilise tagasiside vormis. Tagasiside puhul arvestatakse eelkõige ettepanekute korduvust.

4.   Õppijate tagasiside põhjal tehakse õppekavades ja õppekeskkonnas vajadusel muudatusi.

 

Koolitajate kvaliteedi tagamise kord

1. Kõigil koolitajatel on olemas õppe läbiviimiseks vajalik kvalifikatsioon ning oma valdkonnas töökogemus.

2. Koolituskeksus kaasab õppetegevuse läbiviimiseks oma ala tipptegijaid. Koolitaja peab olema oma alal kogenud praktik ning tegelema pideva enesetäiendusega. Koolitaja kogemust peetakse eeliseks.

3. Koolitajate kvaliteeti hinnatakse koolituse järgselt suulise ja kirjaliku/elektroonilise  tagasiside vormis. Tagasiside puhul arvestatakse eelkõige ettepanekute korduvust.

4. Tagasiside põhjal tehakse vajadusel õppejõule ettepanekuid õppetegevuse paremaks läbiviimiseks.

5. Tagasiside on alus õppejõu enesetäiendamiseks.

 

Esimesel baaskoolituse päeval on hommikul 10.00 eksam õpitud materjalide kohta. Materjalid saadame emailile kui koolituse arve on tasutud.

 

10.00-12.30  praktiline osa st protseduur modellile
12.30-14.00  lõuna
14.00-16.30 ja 16.30-19.00  praktiline osa st protseduurid modellidele

Teadmiseks

Lõuna kuulub koolituse hinna sisse.

Salongi ees Helsinkis on parkimine 4h kellaga tasuta.

Tallinnas on kesklinna tsoon ja tasuline, helistades 56152303 on tasuta parkimise võimalus hoovis.

Väljastame rahvusvahelise diplomi.

PÜSIMEIGI KOOLITUS EDASIJÕUDNUTELE

Kirjeldus

Edasijõudnute koolitus

Hind: 500 eur Tallinnas ja 600 eur Helsingis

Koolituse kestvus: 10 akadeemilist õppetundi, mis sisaldab iseseisvat praktilist tööd õpetaja juhendamisel, iluprotseduurid 3-le modellile (protseduur modellile on tasuline 30 eur Tallinnas ja 50 eur Helsingis, kui teil on oma modellid palun andke meile teada, vajadusel aitame ka leida modellid).

Programm

Hommikul 10-12.30 on protseduur modellile.

12.30-14.00 on lõuna (koolitusepäeva ja tasu sees on lõuna 1.5 h).

14.00-16.30 on protseduur modellile.

16.30-19.00 on protseduur modellile.

Teadmiseks

Väljastame rahvusvahelise diplomi.

Registreeru koolitusele

Lisainfo

Teile sobilikku koolituse aega ei ole võimalik garanteerida broneerimisvormi täitmise ajal. Kui Teie poolt soovitud koolitusel on kohad juba täis, võtame teiega ühendust.
 

Õpilaste poolt tehtud tööd