Kulmud - Beauty Passion
2
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-2,theme-bodega,bodega-core-1.0.1,woocommerce-no-js,,select-theme-ver-3.4,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-45876
 

Kulmud

KULMUD

Püsimeik kulmudele on kauapüsiv meik, mille abil saab luua või täita kulmujoont, kulmude puhul on võimalik korrigeerida nende kuju, värvi ning tihedust ja seda teie soovitud tehnikas ja värvitoonis (karvtehnika, hajutatud tehnika, Ombre, puudertehnika vms segatehnika). Püsimeik lihtsustab hommikusi protseduure ning on püsiva tulemusega. Ideaalse tulemuse saavutamiseks on soovitatav teha hooldusprotseduur. Enne püsimeigi alustamist teostatakse konsultatsioon, kliendi soovitud tehnika, kuju, värvitoonid jms kooskõlastatakse kliendiga ning kulmukavandi joonistamisel võetakse arvesse kliendi individuaalsust ja soove. Püsimeik on suureks abiks alopecia (näokarvade puudumine) põdejatele, kui ka kõigile neile, kellele ei meeldi oma loomulik kulmukuju ja soovivad seda muuta või täiustada. Kulmukarvu imiteerides võtab spetsialist arvesse sinu oma kulmukarva paksuse,  tiheduse ja kasvu suuna.

Erinevad tehnikad

 • Kulmukarvatehnika

  Spetsialist imiteerib kulmukarva tehnikat tehes võimalikult loomulikult ja realistlikult kliendi oma kulmukarvu, võttes arvesse nende kasvamise suuna, paksuse ja tiheduse.

 • 3D kulmud

  3D kulmude puhul kasutab spetsialist kulmukarvatehnikat, hajutamist ja mitut erinevat värvi, et luua eriti realistlikud ja täidlased kulmud.

 • Hajutatud tehnika

  Hajutatud kulmude puhul kasutatakse kerget hajutamistehnikat, millel puuduvad kontuurid. Selline tehnika sobib ideaalselt neile, kellel on paks karvakasv ja nad soovivad kulmule kena ja loomulikku vormi anda. Hajutatud kulm on sarnane pliiatsiga joonistatud kulmule.

 • Kombinatsioon kulmukarva- ja hajutatud tehnikast

  Sobib neile, kes soovivad et kulmukarvad sulanduksid hajutustehnika sisse ja ei oleks üksikult välja joonistades nähtavad.

 • Ühtlaselt värvitud kulmud

  Ühtlaselt värvitud kulmude puhul kasutatakse tihedat hajutustehnikat, millel on selgepiirilised ja konkreetsemad kontuurid. Selline tehnika sobib ideaalselt neile, kes soovivad kindlapiirilisi ja silmapaistvaid kulme. Ühtlaselt värvitud kulm on oma olemuselt sarnane pliiatsiga joonistatud kulmule.