silmalainer - Beauty Passion
41192
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-41192,theme-bodega,bodega-core-1.0.1,woocommerce-no-js,,select-theme-ver-3.4,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-45876
 

silmalainer

SILMALAINER

Silmalaineriga on võimalik silmi muuta ilmekamaks, suuremaks ja visuaalselt pikemaks. Silmalainer on ideaalseks lahenduseks kontaktläätsede kandjatele ja neile kellel on allergia ripsmetušši või kosmeetika vastu. Tihti osutub laineri joone tõmbamine paljude jaoks keerukaks ja aeganõudvaks protsessiks, seetõttu on parim lahendus lasta kogenud spetsialistil teha  endale püsiv ja kaunis lainerijoon. Püsiva silmalaineriga saab muretult käia saunas ja ujuda.
Lainerijoont tehakse enamasti kahes toonis – must ja tumepruun. Must lainer püsibi 4-6 aastat, tumepruun 2-4 aastat. Silmapaistvama lainerioone saamiseks võib musta lainerit kombineerida sinise, rohelise, lilla või muude värvidega.

Silmalaineri tehnikad

  • Loomulik ripsmetevaheline lainer

    Sobib neile, kes eelistavad kõige loomulikumat laineri tehnikat. Lainer hajutatakse ripsmepiirile, jättes mulje täidlastest ja paksudest ripsmetest.

  • Klassikaline lainer

    Klassikaline lainer on enim kasutatav püsiva silmalaineri protseduur. Lainer joonistatakse konkreetse perfektse joonena, silma sisenurgast peenema ja välisnurgast kergelt laiema joonena.

  • Suitsune lainer

    Sitsuse laineri puhul kasutatakse hajutustehnikat, mille puhul jätab lainer pehmema ja loomulikuma mulje.