KKK - Beauty Passion
41694
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-41694,theme-bodega,bodega-core-1.0.1,woocommerce-no-js,,select-theme-ver-3.4,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-45876
 

KKK

Korduma kippuvad küsimused

Vastused küsimustele, mida meie kliendid kõige enam küsivad.

 • MIS ON PÜSIMEIK?

  Püsimeik on kosmeetiline tätoveerimine, mille käigus kantakse pigment  epidermisesse spetsiaalse värvaine ja masinaga. Püsimeigiga on võimalik rõhutada huulejoont, joonistada kaunis lainerijoon ja loomulikud kulmud. Püsimeik püsib 1-5 aastat, sõltuvalt kliendi soovist, värvi tumedusest ja naha iseärasustest. Püsimeik ei lähe laiali nagu tavakosmeetika, mis omakorda hoiab kokku hommikuti meigi tegemisele kulutatud aega.

 • KUI PÜSIV SEE ON?

  Kosmeetilise tätoveerimise püsivus sõltub peamiselt sellest, kui sügavale nõel protseduuri käigus edasi-tagasi liigutustena käib, milline on kliendi naha tüüp, tema soovid ja protseduuri järgsest hooldusest.

 • KAS PROTSEDUUR ON VALULIK?

  Valulävi on igal inimesel erinev. Enamasti on protseduur siiski valutu, sest kasutan erinevaid tuimestavaid kreeme. Kõigepealt pindmist tuimestavat kreemi ja protseduuri käigus lisan tuimestavat vedelikku, mis võtab valu praktiliselt täiesti ära. Nagu eelnevalt mainitud, on inimeste valulävi erinev, seega 5% klientidest ei tunne valu, enamus kliente taluvad protseduuri  hästi ja umbes 5% on selliseid, kelle jaoks on protseduur valulik. Nendel hoiame pindmist kreemi kauem peal ja lisame tuimestavat vedelikku tihedamini. Igat klienti kohtleme individuaalselt, vastavalt tema vajadustele.

 • KUI KAUA VÕTAB PROTSEDUURI TEGEMINE AEGA?

  Iga protseduuri puhul on ajakulu ära toodud ka lehel ”Hinnakiri”. Enamasti võtab esmane protseduur aega 2h ja hooldus 1,5h.

 • KUIDAS VALIDA PÜSIMEIGI TEHNIKUT?

  Püsimeigi tehnik peab olema litsenseeritud. Tee põhjalik uurimistöö ja vaata erinevate püsimeigi tegijate tehtud töid. Igal püsimeigi artistil on oma käekiri, vali välja enda jaoks sobiv. Väldi tegijaid kes teevad tööd kodus odavamate hindadega. Vastasel juhul võib püsimeigi korrigeerimine minna kallimaks, kui üks korralik protseduur.

 • KUIDAS VALIDA KUJU JA VÄRVI?

  Kuju ja värvi valimisel saab klient meie juures alati kaasa rääkida, kuid kindlasti soovitab spetsialist oma nägemuse järgi sobivaid värve ja visandab sobiva kuju, arvestades kliendi näo parameetreid ja juuksetooni. Kuju joonistatakse millimeetrise täpsusega. Värvi suhtes soovitan eelistada tumedamaid toone, kuna kõige heledamad toone kuluvad kiiremini.

 • MILLINE MA NÄEN VÄLJA PEALE PÜSIMEIGI TEGEMIST?

  Kerge punetus ja paistetus võib esineda kohe peale protseduuri, kuid normaalse elutempo juurde saab klient naasta kohe. Arvestada tuleks sellega, et püsimeik on 1-5 päeva 30-40% tumedam.

 • KAS MA PEAN TÖÖLT VABAKS VÕTMA?

  Ei, kuid arvestma peaks, et peale protseduuri võib esineda vähest punetust ja paistetust, seda enamasti huule- ja laineri püsimeigi puhul.

 • MILLINE ON TAASTUMISPERIOOD?

  5-7 päeva tuleks kasutada spetsiaalselt kreemi, mille saab püsimeigi tegija käest. Soovitan vältida vee sattumist protseduuri piirkonnale 24h vältel. Sauna ja solaariumi külastamisest, päikese võtmisest ja ujumisest (pea vee all) tasuks hoidud 10-14 päeva.  Alkoholi tarbimine ei ole soovitatav kuni 7 päeva ja keemiline koorimine kuni 14 päeva peale protseduuri.

 • MITU KORDA PEAN PÜSIMEIGIS KÄIMA?

  Perfektse lõpptulemuse saavutamiseks on enamasti soovitatavad 2 külastust (protseduur ja hooldus). Sageli on kliendid rahul ka peale protseduuri, mistõttu hooldus on soovitatav, kuid ei ole kohustuslik. Mõne aasta pärast võib klient lasta püsimeiki nö ”värskendada”.

 • OLEN ALLERGILINE KOSMEETIKA JA SILMA MEIGI VASTU. KAS PÜSIMEIK ON MINU JAOKS?

  Absoluutselt!  Ideaalne lahendus püsiva silmalaineri näol sobib eriti hästi inimestele, kellel on allergila kosmeetika ja ripsmetušši vastu. Enam ei pea muretsema vesiste silmade ja laiali läinud meigi pärast.

 • KAS MA VÕIN LASTA LASERPROTSEDUURI TEHA PEALE KOSMEETILIST TÄTOVEERIMIST?

  Laserprotseduuri võib teha, kuid oluline on meeles pidada, et see eemaldab püsimeigi. Pea nõu laserspetsialistiga ja maini, et sulle on tehtud kosmeetiline tätoveerimine, et ta saaks  laseriga ettevaatlikult töötada selles piirkonnas, eemaldamata püsimeiki. Eriti ettevaatlik ole huule piirkonnaga, laser võib muuta huulekontuuri mustaks.

 • KAS ILUKIRURGILISED PROTSEDUURID ON VÕIMALIKUD, KUI MUL ON PÜSIMEIK TEHTUD?

  Absoluutselt! Kui püsimeik on tehtud korrektselt, siis ei ole mingisugust takistust. Võid lasta teha huulesüste ja silmalaugude lõikust. Soovitatav on teha esmalt püsimeik ja seejärel huulesüstid.

 • MIS MÕJUTAB PÜSIMEIGI PÜSIVUST?

  Sinu vanus, naha toon ja tekstuur (rasune), päikese käes lamamine ilma päikesekaitseta, solaarium, hormonaalsed- ja vereringe muutused ja naha eest hoolitsemise harjumused.