ilutäpp - Beauty Passion
41241
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-41241,theme-bodega,bodega-core-1.0.1,woocommerce-no-js,,select-theme-ver-3.4,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.11.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-45876
 

ilutäpp

ILUTÄPP/ SÜNNIMÄRK

Sünnimärgid näopiirkonnas, eriti huule kohal, on olnud läbi aegade sensuaalsuse sümboliks. Nad lisavad glamuuri ja flirtivat looki. Eriti suureks trendiks sai see 18ndal sajandil. Need, kellel sünnimärk puudus, joonistasid seda endale pliiatsiga. Kõige populaarsemad piirkonnad kuhu kosmeetilist sünnimärki tänapäeval tehakse on huule lähedusse, suunurga ja ninasõõrme vahelisse piirkonda, natukene vähem populaarsemad on silma alla ja põsesarnale. Sünnimärgi värv sõltub kliendi naha toonist js eelistustest. Värvid varieeruvad helepruunist kuni mustani.

KELLELE

Kosmeetiline sünnimärk sobib hästi neile, kes soovivad varjata näol mõnda armi või sünniga kaasnevat defekti. Silmapaistev sünnimärk tõmbab tähelepanu endale ja muud vead jäävad märkamatuks. Sünnimärki on võimalik teha nii aastaks, kui ka viieks aastaks. Pea spetsialistiga nõu ning räägi oma soovidest.