püsimeigi ja tattoo eemaldamine - Beauty Passion
41433
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-41433,,select-theme-ver-2.7,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

püsimeigi ja tattoo eemaldamine

PÜSIMEIGI JA TATTOO EEMALDAMINE

Tätoveeringud on inimese väljendus teatud ajahetkel elus. Inimesed muutuvad aja jooksul ning seepärast pole ka sugugi imelik, kui soovid kunagi tehtud tätoveeringu või püsimeigi hoopis eemaldada. Tätoveeringu ja püsimeigi eemaldamiseks on palju erinevaid põhjusi, kas ebakvaliteetne töö, vale värvivalik, lihtsalt tehtud halb otsus või ei ole enam moodne.

Meie pakume protseduurina Rejuvi eemaldust mis viiakse läbi koolitatud professionaali poolt.

Tehnika

TEHNIKA

Püsimeigi ja tätoveeringu puhul kantakse spetsiaalse aparaadi abil värv epidermisesse, tätoveeringu puhul dermisesse. Kui vaadata mõnda tätoveeringut, näete tinti läbi naha epidermise / välimise kihi. Tint, mida näete, on tegelikult naha dermis kiht, mis on naha teine kiht sügavamal.

Tätoveeringute eemaldamise kreem

Rejuvi Tattoo Removal

Rejuvi

Tegemist on keemilise eemaldamisega. On üks vanimaid eemaldajaid, loodud umbes 20 aastat tagasi ning Ameerikas patendeeritud.

Enne protseduuri kasutatakse spetsiaalset kreemtuimestit.

Rejuvi tattoo eemaldamise kreemi kasutatakse  sarnaselt esialgse tätoveeringu või püsimeigi tegemisega ja seda kantakse naha sisse samade seadmete abil. Nõelakesed kannavad Rejuvi eemaldus kreemi naha sisse tätoveeritud epidermis ja dermis piirkonnale. Naha alla kandes toimib kui magnet.

Esialgu võib eemaldamist vajav töö tunduda erksam ja tugevam, kuna aine tõstab pigmendi/tindi pinnale. Tihedalt pigmenteeritud töö puhul võib vaja minna korduvprotseduure. Aega uute protseduuride vahel peaks jääma püsimeigi puhul 1,5kuud ning tätoveeringu puhul 3-4kuud. Tätoveeringu puhul saab korraga eemaldada 5*5 kuni 7*7 cm ala, et kehale mitte liigset traumat tekitada.

Rejuvi eemaldamisega ei jää arme, kui seda õigesti kasutada.  Rejuvi plussid on, et saab eemaldada kõiki pigmenditoone.

Järelhooldus

  • Hoidke ala kuivana.

  • Ei tohi võtta ära koorikuid ega ka kraapida eemaldatud ala.

  • Vältida otsest päikest, sauna, ujumist.

  • Vältida alkoholi ( õlu, siider, vein ).

  • Kosmeetika kasutamine antud piirkonnal keelatud.

  • Infektsiooni tunnuste korral võtke ühendust protseduuri meistriga või perearstiga.